ART / Lithographs / Serigrafier 9166170
nr 916 6170
Serigrafier
3 pcs, Nimeyer, 1978, sheet: 40x40,
3 st, Nimeyer, 1978, bladets mått: 40x40
600
SEK 400
Monday October 6 2014
at 18:54:35
350 kr